Фотограф

Ольга Бойчук

“Фотосесія на березі океану”, або “як подолати будь-який страх”

Опубліковано 02 March 2020
Категорія travel Без категорії
Ольга Бойчук Автор: Ольга Бойчук

Зовсім скоро я розповім вам з подробицями, як ми з чоловіком подорожували вдвох сонячною Андалусією, це південь Іспанії, край маслин, кориди, білих містечок з черепичними дахами в горах і чудових людей.

Але зараз хочу поділитися історією про те, як я подолала страх просто підійти до людей і запропонувати їм зробити те, що потрібно мені. Цей страх, зовсім дурний, але настільки ж і реальний, в декількох епізодах мого життя привів до того, що я упустила дорогоцінний момент, щоб познайомитися з цікавими людьми. Вписатися в круті проекти. Кілька офігенних можливостей я просто впустила, але і добре про це запам’ятала.

Тому, коли ми подорожували, і зупинилися біля мису, щоб знайти гарний пляж, і побачили здалеку, як на пляжі цілується парочка .. в джинсах, в білих футболках, красиві, молоді, запальні .. Я просто подумала: що може бути максимально страшного в тому, щоб я підійшла до них і запропонувала їх сфоткати? Ну що? Поб’ють мене? Іспанці зазвичай дуже доброзичливі, до того ж, при мені чоловік 😃 Відмовлять? Ну то і що в цьому страшного?

І я просто зробила це. Побачила момент, коли вони на хвилинку перестали цілуватися)))) Підійшла і заговорила. Хлопці не тільки не послали мене, а ще здорово позували і дуже дякували, хоча у нас і залишалося всього 5 хвилин до того, як вони поїдуть. Вони перестали цілуватися тільки тому, що потрібно було збиратися уезжать..ах, любов)

Звідси висновок: є страх – подумай, що максімаааально страшного може трапитися? доведи уявну ситуацію до абсурду, посмійся над нею і просто ступи назустріч цьому страху.

Всім любові 💗