Фотограф

Ольга Бойчук

Позування на фотосесії вагітності

Ольга Бойчук Автор: Ольга Бойчук

Як позувати вагітній?
Існує багато планів поз для позицій стоячи, сидячи, лежачи – але, завжди є одне найголовніше правило, яке і визначає все це позування: видовжуємося!
Що це означає, подивіться будь ласка у відео (щоправда, зняте російською мовою):

Отже, правило 1: видовжуємося. Спинка, шия, ніжки аж до кінчиків пальців повинні бути довгими. Сутулість і інше скрючення зовсім не личить дівчатам, а особливо вагітним.


Правило 2: Руки. З руками завжди моделям найскладніше, а під час вагітності з’являється животик, і разом з ним бажання завжди тримати ручки на ньому. Але це не обов’язково)
Руками можна спиратися на спинку стільця, дивана. Можна поправляти волосся, це дуже природній для жінок рух, і чоловіки вважають його дуже сексуальним. Можна торкатися долонею до свого обличчя. Можна братися руками за одяг, кишеню джинсів, курточку або комір сорочки.


Правило 3: Пам’ятаємо про правило 1! У будь-якій позі пам’ятаємо про рівну спинку і довгу шию. Стопи ніг краще виглядають “на носочках” – і стоячи, і сидячи потрібно піднімати стопи на носочки.

Пам’ятаючи про ці правила, ви не заковуєте себе в певні плани позування, а вільно можете використовувати будь-які предмети інтер’єру, будь-який одяг і місце, і отримуєте свободу зробити свої унікальні фотографії, які будуть саме про вас, про вашу унікальну вагітність.
Красивих вам кадрів!
З любов’ю, ваш фотограф Ольга Бойчук